Prihlásiť sa môžte aj cez sociálnu sieť:

Horné Orešany

Oblasť: 
Malé Karpaty Archív
Dátum: 
11 Január, 2017
Snehové pomery
klasický štýl: 
dobré
voľný štýl: 
neznáme
Typ: 
neznámy typ
Vek: 
neznámy
Vlhkosť: 
neznáma
Hĺbka snehu v 250 m.n.m.: 
5 cm
Správa: 

Snehu je zatiaľ málo, chýba dobrý podklad. Večer som bol pozrieť asfaltove cesty v okolí Majdanu. Smerom na Rybáreň aj na Bohatú je cesta posypaná a nepoužiteľná, trasa smerom na Zabité je však v prekvapivo dobrom stave bez posypu s prevažne utlačeným snehom. Po očakávanom snežení dnes v noci by nemal byt problem natiahnut stopu.

Ďalšia, trochu netradičná možnosť je využiť zamrznutú Orešianskú priehradu :), Včera podvečer som bol na kontrole a na lade je na velkej ploche ufukana tvrda vrstvička snehu. S klasikou asi nebude problem, otazne je či by to držalo na skejt. Ak stihnem pojdem to večer s celovkou otestovať.

[3]
5
Vaše hodnotenie: Žiadne Ohodnotenie: 5 (2 hlasy)

Komentáre

Dobry, som velmi milo

Dobry, som velmi milo prekvapeny tym co ste napisali, a hlave tym natiahnutim stopy...tu sa v okolo smolenic taha stopa? A kde to konkretne je to "Zabite"...ďakujem a mozno sa niekedy stretneme ;)

Zdravim Arabio,Trasa Majdan -

Zdravim Arabio,
Trasa Majdan - Zabite po modrej znacke cez Oresanske sedlo je zjazdne? Dnes perfetkne prisnezilo, tak bude natiahnuta stopa? to by bolo skvele! Isla by som cez vikend.

Zdravim Pod natiahnutím stopy

Zdravim

Pod natiahnutím stopy som myslel preslapanie bezkarmi, nie strojovu upravu, ospravedlnujem sa za nepresne vyjadrenie. Nemam informaciu ze by sa v sucasnosti, resp. v poslednych rokoch robila nejaka uprava skutrom alebo pod.

Spominana trasa na zabité začína na parkovisku pri Olšovskom mlyne. Je to vlastne konečná, ďalej sa autom bez povolenia pokračovať nedá. Odtial pokračuje málo frekventovaná asfaltová cesta dolinou smerom na západ až severozápad.