Prihlásiť sa môžte aj cez sociálnu sieť:

Škola bežeckého lyžovania

Vitajte na stránke školy bežeckého lyžovania, ktorú organizuje občianske združenie Slovensko v pohybe, spolu s Bežeckým úsekom Slovenskej lyžiarskej asociácie. Kurzy sú organizované v strediskách na celom Slovensku a sú určené hlavne pre začiatočníkov, ktorí si potrebujú osvojiť základy bežeckého lyžovania. V prípade záujmu sú však naši cvičitelia kvalifikovaní učiť aj pokročilé techniky. Ak máte o kurz pre pokročilých záujem, tak nás môžete skola [at] nabezky [dot] sk (skontaktovať). Postup pri prihlasovaní do kurzov pre začiatočníkov je opísaný nižšie.

Nevidíte kurz pre deň alebo miesto ktoré by vám vyhovovali?Vyplňte formulárPoskytnete nám tak informácie, na základe ktorých zorganizujeme kurzy na miestach a v dňoch, ktoré vám budú vyhovovať.

Cvičitelia

Naši cvičitelia získali akreditáciu na kurzoch organizovaných SLA. Ich zoznam nájdete na osobitnej stránke.

Podrobnosti

Náš kurz pre začiatočníkov je určený ľuďom, ktorí na bežkách ešte nestáli, prípadne by si radi svoje bežkárske zručnosti zdokonalili pod vedením skúseného cvičiteľa. Kurz je jednodňový, v dĺžke 3 až 4 hodiny. Maximálny počet frekventantov na cvičiteľa je 6 až 8.

Cena kurzu je 27 eur a dá sa zrušiť s refundáciou v plnej výške, ak tak urobíte s dostatočným predstihom. Kurzy môžeme zrušiť aj my a to z rozličných dôvodov, ako je napríklad nedostatok snehu v danom termíne a stredisku a pod.. V tomto prípade vám vrátime poplatok za kurz v plnej výške.

Výstroj

Ak nemáte svoj vlastný výstroj, pripravili sme pre vás mapku s vyznačenými obchodmi a požičovňami. Nezaručujeme však, že máme kompletný zoznam a ani to, či sú uvedené informácie presné. Oceníme, ak nám pomôžete údaje opraviť, prípadne ak nám napíšete o skúsenostiach, ktoré získate pri využívaní ich služieb.

Kalendár a objednávanie

V nižšie zobrazenom kalendári môžete zistiť, v ktoré dni sú kurzy k dispozícii. V každom zázname nájdete číslo kurzu, stredisko v ktorom sa uskutoční a v zátvorke je meno cvičiteľa. Kliknutím na číslo kurzu sa otvorí stránka, na ktorej si môžete prečítať podrobnosti a prípadne si ho objednať. Ak nevidíte kurz v termíne alebo stredisku ktorý (ktoré) vám vyhovuje, vyplňte formulár, aby sme vedeli, kde ho zorganizovať.

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
  Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
44
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
45
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
46
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
47
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
48
26
 
27
 
28
 
29
 
30